Obsah

Jak požádat o vyjádření 1.SčV

Typ: ostatní
Dáváme na vědomí "jak požádat o vyjádření 1.SčV, a.s.", a to prostřednictvím webových stránek společnosti, jiný způsob už není možný, případně telefonicky v úřední dny pondělí a středa.

Prosím použijte tento způsob podání žádosti:

Na webových stránkách  společnosti v sekci Služby je umístěna online žádost  https://www.1scv.cz/sluzby/vyjadrovaci-cinnost/vyjadrovaci-portal/ pro jejíž odeslání postačí jednoduché kroky. Vyplnění formuláře žádosti, vymezení zájmového území v mapě (doporučujeme označit polygonem skutečně jen místo stavby) a potvrzení z doručeného emailu zaslaného z adresy noreply@1scv.cz.

Na základě odeslání žádosti obdržíte na váš e-mail automaticky zpracované vyjádření k existenci sítí. V případě, že dojde ke styku, tak přes odkaz na konci vyjádření se dostanete na další krok. Vámi vyplněné údaje jsou navázány z vaší předchozí žádosti k této stavbě. V případě, že nedojde ke styku se zařízením, je zaslané vyjádření podkladem pro příslušný úřad, vydávající povolení k vaší stavbě.

Tento jednotný systém pro všechny typy vyjádření vám usnadní komunikaci s námi a nám umožní vydat vyjádření co možná nejdříve.

 


Vytvořeno: 3. 5. 2023
Poslední aktualizace: 3. 5. 2023 18:52
Autor: Správce Webu